Press "Enter" to skip to content

Co wyróżnia dobre poduszki silikonowe pod twarz?

Poduszki silikonowe pod twarz podnoszą komfort Pacjenta podczas zabiegów fizjoterapeutycznych oraz masaży. Poduszka jest zrobiona z leczniczego silikonu. Jest miła w dotyku oraz bardzo prosta w dezynfekcji. Jak wiadomo każdy, kto idzie na specjalistyczny masaż, zawsze chce się tam czuć zrelaksowany oraz odprężony. Jest to możliwe dzięki profesjonalnemu masażyście, który umie dobrze przeprowadzić masaż, jak również w odpowiednim relaksie mogą nam pomóc różnego rodzaju specjalistyczne akcesoria do masażu, takie jak na przykład silikonowe poduszki pod twarz. W związku z tym, co powinniśmy wiedzieć na temat takich poduszek? Jakie mają zastosowanie i jakie przynoszą rezultaty?

Profesjonalne poduszki

Poduszki silikonowe pod twarz stanowiące dodatek do stołów do masażu, są artykułami niezbędnymi w każdym gabinecie fizjoterapii. Komfort który zapewnia podkład z silikonu pod twarz do masażu jest uznawany poprzez klientów. Właściwie wyprofilowana silikonowa poduszka podnosi wygodę pacjenta podczas robienia masażu, rehabilitacji ręcznej i zabiegów fizjoterapeutycznych. Podkłady pod twarz są dostępne w dwóch typach „O” i „U” i rozmaitych odcieniach oraz stylach. Wyprofilowanie oraz gładka forma silikonowej poduszki pod twarz zapewnia większy komfort podczas masażu dla chorych z bólami szyi, kręczem szyi, rwą barkową, bólami karku i pleców.

Przeznaczenie poduszek

Artykuł znajduje zastosowanie podczas zabiegów fizjoterapeutycznych oraz masaży, gdyż zapobiega odznaczaniu się na twarzy chorego kozetki lub pozostałych przedmiotów. W rezultacie zastosowanie poduszki zdecydowanie podnosi komfort użytkownika oraz powoduje, iż prace stają się przyjemniejsze. Reasumując, poduszka ma za zadanie łagodzenie efektów ubocznych ciągłego leżenia twarzą w dół. Artykuł ma niezliczone zalety jakie powodują, iż fizjoterapeuci oraz masażyści  niejednokrotnie decydują się na jego zakup.

Jakie są rezultaty używania poduszki?

Pacjenci czują dużą poprawę komfortu podczas zabiegu, dzięki czemu nie wiercą się ani nie rozciągają. Mogą się odprężyć, zrelaksować oraz skoncentrować na doświadczeniach. Dodatkowo poduszki silikonowe pod twarz, doskonale dopasowują się do twarzy umożliwiając Pacjentowi przyjemne wrażenie komfortu. Miękki oraz miły w dotyku medyczny silikon, z jakiego zrobiona jest poduszka, przeciwdziała tworzeniu się odgnieceń na twarzy. Warstwa, z której została wykonana jest dobra dla cery, dzięki czemu nie podrażnia jej oraz nie powoduje zaczerwienienia.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Be First to Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *